6 maja w Giżycku ruszają szczepienia w nowo utworzonym punkcie szczepień powszechnych, w hali sportowej MOSiR przy ul. 3 Maja 21. Szczepienia będą realizowały dwa podmioty medyczne: Giżycka Ochrona Zdrowia sp. z o.o., czyli giżycki szpital oraz Centrum Medyczne Masuria. 

 

POWSZECHNY PUNKT SZCZEPIEŃ w Giżycku 

Hala sportowa MOSiR ul. 3 Maja 21

Aby proces szczepień przebiegał sprawnie i bez zakłóceń, prosimy o odpowiednie przygotowanie się:

  1. Jeżeli istnieje taka możliwość, przed przybyciem na szczepienie w domu wypełnijmy wymagany kwestionariusz i przynieśmy wypełniony już ze sobą. Zdecydowanie usprawni to pracę i zaoszczędzi czas. Jeśli nie ma takiej możliwości, kwestionariusz dostępny będzie oczywiście na miejscu.
  2. Zabrać należy ze sobą dowód osobisty, długopis oraz jeżeli się leczymy, dokumentację medyczną i spis zażywanych leków, a osoby ze słabym wzrokiem prosimy o wzięcie okularów.
  3. Wskazane jest założenie ubrania, umożliwiającego szybki dostęp do ramienia w celu wykonania szczepienia. Zwróćmy na to uwagę, by nie przedłużać przygotowań do iniekcji już na miejscu.
  4. Nie spóźniajmy się i nie przybywajmy na długo przed wyznaczoną godziną, nie będzie możliwości wejścia wcześniej niż o wyznaczonym czasie. Nie twórzmy kolejek przed wejściem, dbając o zachowanie dystansu społecznego i własne bezpieczeństwo. Wjazd na parking będzie regulowany przez Policję.
  5. Osoby, które otrzymały informację o szczepieniu na telefon komórkowy, proszone są o zabranie ze sobą telefonu i okazanie otrzymanego smsa przy wejściu, w celu weryfikacji terminu szczepienia.

WAŻNE. W powszechnym punkcie szczepień nie ma możliwości rejestracji na szczepienia, nie są też prowadzone porady medyczne.