Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Granty Zdrowych Miast Polskich - do 23.04.2021

Zapraszamy do składania wniosków w ramach "Grantów Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich" na rok 2021

Miasta i gminy – członkowie Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymywać dofinansowanie w ramach konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”. Miasto Giżycko jest członkiem Stowarzyszenia, więc podmioty uprawnione z terenu Giżycka mogą ubiegać się o granty.

Podstawą przyznania grantu jest zgłoszenie programu o tematyce ustalonej przez Walne Zgromadzenie oraz częściowe zaangażowanie środków własnych lub z innych źródeł.

 

Tematy konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich” obowiązujące  w 2021 roku:

  1. Zdrowie w każdym wieku.
  2. Zdrowie i środowisko.

Wnioskowana kwota dofinansowania nie może wynosić więcej niż 80 % całkowitych kosztów programu (koszty własne z uwzględnieniem wyceny pracy wolontariatu – przy stawce do 20,00 zł za jedną godzinę).

Maksymalna kwota jednego grantu wynosi 5 000,00 zł.

Termin realizacji zadania : 7 czerwca – 31 grudnia 2021r.  

Organizacje i instytucje składające wnioski do konkursu w miastach członkowskich Stowarzyszenia przekazują je do Koordynatora lokalnego w formie pisemnej oraz elektronicznej w edytorze WORD. 

W związku z tym wnioski należy przesłać do koordynatora lokalnego w Giżycku - Dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku Ewy Ostrowskiej  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz pocztą  do biura CPUIS al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko w terminie do 23 kwietnia 2021 r. Szczegółowych informacji udziela Ewa Ostrowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji wniosków pod względem formalnym i ich zaopiniowaniu, koordynator przekaże wnioski do biura Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

 

Ewa Ostrowska

Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Regulamin i wniosek dostępny na stronie:

https://bip.gizycko.pl/jednostki_podlegle/2/282/centrum_profilaktyki_uzaleznien_i_integracji_spolecznej

Jesteś tutaj: