Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Ferie 2020 z Centrum Profilaktyki

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku przygotowało na ferie zimowe 2020 wiele atrakcji dla dzieci. Już 20 stycznia  2020 w pierwszy dzień ferii rozpoczniemy od godziny 11.00 wspaniałą  zabawą muzyczną z duetem klaunów Ruphert i Rico. Impreza odbędzie się w hali sportowej MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 4.  Zapraszamy na nią wszystkie dzieci przebywające na feriach w Giżycku.

W  kolejne wolne dni Świelica Socjoterapetyczna przy ul. Sikorskiego 3 b prowadzić będzie zajęcia dla dzieci w godz. 9.00-12.00 (grupa młodsza) i 12.00-15.00 (grupa starsza).

Zaplanowano m.in.  wycieczki do planetarium i na tor kartingowy do Olsztyna. Natomiast w pozostałe dni dzieci będą  uczestniczyć w warsztatach garncarskich, kulinarnych, muzycznych, plastycznych i układania kompozycji kwiatowych. Zaplanowano wyjścia  do kina, na basen, lodowisko i kręgle.

W klubie „Pełna Chata”  przy ul. Królowej Jadwigi 3 a zajęcia będą się odbywać w godzinach 9.00-13.00. Dla dzieci przygotowano zajęcia z hortiterapii (ogrodoterapii), zajęcia z zakresu sztuk pięknych, warsztaty robienia czekolady, seanse w kinie, wyjścia na kręgielnię, pływalnię, kryte  lodowisko i ścianę wspinaczkową.

Wszystkie oferowane propozycje spędzenia wolnego czasu w czasie ferii są  bezpłatne. Zapraszamy dzieci w wieku 7-17 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Więcej informacji –  tel. 798 610 182.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy serdecznie!!!

 

 

Jesteś tutaj: