Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Życzenia Noworoczne dla społeczności GUTW i sympatyków

Szanowni Wykładowcy, Studenci, Przyjaciele, Znajomi, Sympatycy, Koleżanki i Koledzy z innych UTW!

 

   Kończymy rok 2020. Rok, który dla naszej społeczności Giżyckiego UTW miał być rokiem szczególnym. Zaplanowaliśmy obchody 10-lecia naszej uczelni, w województwie miał się odbyć jubileusz 25-lecia UTW na Warmii i Mazurach, kilka zaprzyjaźnionych uniwersytetów również miało obchodzić swoje rocznice. Tymczasem pandemia pokrzyżowała nam plany, przez obostrzenia nie mogliśmy realizować większości zajęć, nie mówiąc o wspólnych imprezach i wyjazdach. Uroczystości jubileuszowe oczywiście też nie mogły się odbyć.

   Zresztą dla większości z nas był to trudny czas, pełen obaw o swoje i bliskich zdrowie, czas, kiedy w trosce o siebie i innych zostaliśmy zmuszeni do izolacji, dystansu i braku kontaktów. Jako kadra GUTW staraliśmy się być pomocni i dawać Wam poczucie, że nie jesteście sami, ale wiemy, że nie mogło to być wystarczające. Zdecydowana większość z naszej społeczności na szczęście skutecznie opiera się  lub oparła się już wirusowi. W tym szczególnym okresie wielu z Was pokazało, że ma dobre serce, pomocne i wrażliwe na drugiego człowieka.

   Chyba większość z nas czeka na Nowy Rok z nadzieją na zmianę na lepsze i powrót do normalności. Ja również z nadzieją patrzę na przełom roku i wierzę, że będziemy mogli wznowić działania w ramach naszego Uniwersytetu. Życzę więc Wam wszyskich i naszym przyjaciołom, rodzinom i znajomym, przede wszystkim zdrowia, spokojnego, ale radosnego Sylwestra i prawdziwych, bezpiecznych spotkań w 2021 r.

 

Ewa Ostrowska

Dyrektor

 

fot. pixabay.com

Jesteś tutaj: