Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Spotkanie wigilijne w Świetlicy Socjoterapeutycznej-15.12.2014

 

15 grudnia w naszej Świetlicy Socjoterapeutycznej odbyło się spotkanie wigilijne. Uczestniczyli w nim rodzice i opiekunowie naszych podopiecznych, liczni goście, przyjaciele świetlicy i pracownicy Centrum Profilaktyki UiIS. Ze względu na ograniczoną ilość  miejsca, nie byliśmy w stanie wszystkich zaprosić, niemniej jednak przybyło dużo gości: Wojciech Iwaszkiewicz - Burmistrz Miasta, Mirosław Dariusz Drzażdżewski -Wicestarosta Powiatu Giżyckiego, Wojciech Ogłuszka - Prezes Mazurskiego Związku Międzygminnego - Gospodarka Odpadami, radni Elżbieta Kalinowska i Ludwik Bogdatowicz, ks. Adam z parafii pw. Świętego Ducha Pocieszyciela, Małgorzata Czopińska - Przewodnicząca Rady Miejskiej minionej kadencji, Dorota Łabuz - Dyrektor GCK, kurator Danuta Rososińska - Kaleciak, terapeutka Małgorzata Berdyga, Mirosław Sroka, pedagog Małgorzata Świdzińska. 

Po powitaniu gości przez dyrektor Ewę Ostrowską, przyszedł czas na występ artystyczny: dzieci ze Świetlicy wykonały mini - koncert kolęd, zapraszając do śpiewania wszystkich uczestników. Występ bardzo wszystkim się podobał, więc gratulacje panu Romanowi Gajewskiemu, który przygotował dzieci i wspólnie z nimi też wystąpił, słusznie się należały. 

Po wysłuchaniu kolęd, goście złożyli zebranym życzenia, niektórzy przekazali też prezenty. Następnie po poświęceniu opłatka przez ks. Adama wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne. Potem można było już przystąpić do ucztowania,bo na stole czekały prawdziwe świąteczne smakołyki.

Dzieci czekały też oczywiście na Mikołaja - ten nie zawiódł i przyniósł obfite paczki. Dorośli z kolei otrzymali kalendarze wydane przez Centrum Profilaktyki UiIS - oczywiście o charakterze profilaktycznym.

Wszystkim uczestnikom wigilii dziękujemy i do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: