Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Bajkowe Lato trwa - zapraszamy na 18.07.2013

 

Jarmark artystyczny przy Świetlicy Socjoterapeutycznej przyciągnął wielu młodych uczestników. Dzieci razem z opiekunami bardzo aktywnie brali udział w pracach ręcznych, które przygotowały wychowawczynie ze Świetlicy Socjoterapeutycznej, Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej "Pełna Chata" oraz studentka Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku. Można było własnoręcznie zrobić czekoladowniki, ozdoby z papieru, kartki metodą Pergamano itp.

Niewątpliwą atrakcją imprezy był dżin Alif, którego ponad godzinny występ wzbudził bardzo duże emocje: było dużo śmiechu, ale też i trochę strachu, jak na scenie pojawiły się węże i jaszczur. Dżin oczywiście nie byłby sobą, gdyby nie pokazał magicznych sztuczek, a zwierzęta, które prezentował, były maskotką i oczywiście idealnym tłem do pamiątkowych zdjęć.

Bajkowe Lato odwiedzili także ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którzy rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie nad wodą i podczas wakacyjnych zabaw. W programie znalazł się także pokaz tańca breakdance w wykonaniu młodych giżycczan z grup No Stress i Czystej Flavy.

Kolejna odsłona Bajkowego Lata - na sportowo i proeuropejsko. Podczas konkursów z Europe Direct będzie można wykazać się wiedzą o Unii Europejskiej i otrzymać atrakcyjne nagrody. Z kolei dziecięcą energię będzie można spożytkować podczas konkursów sportowo-rekreacyjnych. Będzie można też pograć w grę boccia razem ze studentami Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku. Zapraszamy w czwartek 18 lipca o godz. 11.00 na Boisko Orlik przy SP 7.

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć z imprezy w naszej galerii.

 

Jesteś tutaj: