Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

7 lipca rozpoczęliśmy Bajkowe Lato

7 lipca Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku występem szczudlarzy rozpoczęło cykl imprez "Bajkowe Lato ze świetlicą" .

Panowie na wysokich szczudłach przez całe trzy godziny rozbawiali malusińskich, którzy mimo dosyć kapryśnej pogody (7 minut po rozpoczęciu zabawy zaczął kropić deszcz, na szczęście po kilkunastu minutach wyszło słońce) wybrali się na osiedle przed blokiem przy ul. Jagiełły 14 . Były konkursy, zabawy ze skakanką, puszczanie ogromniastych baniek mydlanych, tańce. Nawet rodzice mieli możliwość wzięcia w udziału w niektórych konkurencjach, skoki przez linę nie należały do najłatwiejszych, ale kilkoro rodziców spróbowało swoich sił z pozytywnym efektem.

 

Osiedle przy ul. Jagiełły celowo wybraliśmy jako miejsce pierwszej imprezy. Wiemy, że wiele dzieci spędza czas w domach  i nie zawsze mają opiekuna, który może im zagospodarować czas. Stąd też w trakcie lata będziemy zmieniać lokalizacje, by większość małych giżycczan miało niedaleko do wspaniałej zabawy . Bardzo pomocne było życzliwe podejście prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Mamry, Pana Stanisława Tuczko, który zabezpieczył plac wraz ze wszystkimi udogodnieniami. Dziękuję także mieszkańcom bloku, którzy wykazali cierpliwość i nie robili przeszkód, by impreza odbywała się pod ich oknami.
  
Jesteś tutaj: