Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Akademia Seniora SoVo zaprasza na zajęcia

5 stycznia 2022 r. wystartowała druga edycja cyfrowej „Akademia Seniora Sovo”. Wspólne przedsięwzięcie Fundacji Pro-Cultura oraz Fundacji Zaczyn i Fundacji AgeHub to cykl kilkudziesięciu zajęć edukacji cyfrowej otwartych dla osób 55+ z całej Polski.
 
W zajęciach może wziąć każda osoba 55+, która wejdzie na stronę akademii tj. Akademia Seniora – Radio Sovo. https://link.freshmail.mx/c/g1sd8gb6hd/4kzfy23mbf  
 
Zaplanowano zajęcia na temat m. in.: obsługi komunikatorów audio-video, ściąganiu przydatnych aplikacji na telefon, obsługi narzędzi google na smartfona, dokonywania e-płatności, fotografii za pomocą smartfona, ściąganiu audio i e-booków czy bezpieczeństwu w sieci. Udział w zajęciach jest bezpłatny i każda osób 55+ może wziąć w nich udział bez żadnych ograniczeń.
 
Wybrać można jedne, kilka lub wszystkie 10 zajęć, które odbywać się będą w kolejne styczniowe wtorki, środy i piątki godzinach 9.00-12.00. By wziąć udział w zajęciach nie jest konieczne instalowanie jakiegokolwiek oprogramowania. Po zarejestrowaniu się na zajęcia uczestnik otrzyma linka do zajęć realizowanych na polskojęzycznej platformie. Po kliknięciu będzie możliwy udział w warsztacie prowadzonym przez trenera.
 
W nadchodzącym tygodniu zapraszamy m. in. na zajęcia dotyczące obsługi smartfona tym ściągania i użytkowania przydatnych aplikacji.
 
Zachęcamy do uczestnictwa!
W jaki sposób można wziąć udział?
 
Wystarczy wejść na stronę i uzupełnić formularz rejestracyjny:
 
 
 
Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej POPC – „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.
Jesteś tutaj: