Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

GUTW - rozpoczynamy rok akademicki 2021/22 - zapisy od 4.10.2021

W październiku rozpoczyna się kolejny rok akademicki Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku, który działa w ramach Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. Rozpoczęcie zajęć planowane jest 11 października, a pierwszy wykład 12 października o godz. 11.00 w sali kinowej GCK. Ze względu na warunki epidemiczne Rada Programowa GUTW odstąpiła od uroczystej inauguracji w formie stacjonarnej, po raz pierwszy inauguracja odbędzie się w formie online.

 

Dla słuchaczy GUTW przygotowana została bogata oferta wykładów i zajęć tematycznych: język rosyjski, j. angielski , sztuki piękne, rękodzieło, szachy/brydż, piosenka biesiadna, kąpiele leśne, zajęcia teatralne, nordic walking, gimnastyka z elementami aikido, zajęcia ruchowe, joga, Qigong, boccia, zajęcia na basenie. W przygotowaniu są warsztaty psychologiczne i etyka. Jeśli sytuacje epidemiczna nie pogorszy się, sukcesywnie będą powracać także kierunki, które realizowane były we wcześniejszych latach.

 

 

Zapisy (deklaracje i wpłaty czesnego) od dnia 4.10.2021 - więcej informacji w Klubie Seniora, ul. Królowej Jadwigi 9 b tel. 87 428 64 76, 798610097. Jeśli chodzi o wpłaty czesnego, to najpierw trzeba pobrać fakturę w  biurze CPUIS  - pok. 4 c w Urzędzie Miejskim , opłacić i dopiero zgłosić się do zapisu na poszczególne zajęcia. Wysokość czestego nie uległa zmianie - 40 z/ osoba za semestr. 100 % zniżki mają Honorowi Dawcy Krwi. Po faktury proszę się zgłaszać od 4 października. Wcześniej zapisy nie są prowadzone.

Jesteś tutaj: