Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Zdrowie seniora

 

Zachęcamy do wejścia na stronę www.odnalezcsiebie.pl . Jest ona przeznaczona dla wszystkich, którzy szukają informacji na temat chorób takich jak depresja, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, padaczka, choroba Alzheimera czy choroba Parkinsona. Stronę stworzyła firma ADAMED.

Więcej informacji:

 

 

 

Odnaleźć Siebie to ogólnopolski program edukacyjny, który ma na celu podnoszenie świadomości i budowanie wiedzy społeczeństwa na temat zaburzeń i chorób układu nerwowego.

 

 

 

Odnaleźć Siebie to przestrzeń dla osób, które z różnych przyczyn, poszukują rzetelnych informacji o takich chorobach jak alzheimer, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, choroba Parkinsona, depresja oraz padaczka.

 

 

 

Celem programu jest również przełamywanie barier społecznych związanych z leczeniem zaburzeń psychicznych i neurologicznych.

 

 

 

Edukacja na temat znaczenia diagnostyki i konieczności wczesnego podejmowania leczenia w przypadku zaburzeń psychicznych i neurologicznych poprawia skuteczność terapii oraz jakość życia osób chorych i ich bliskich.

 

 

 

Materiały edukacyjne zostały opracowane przez lekarzy specjalistów.

 

 

 

Organizatorem programu Odnaleźć Siebie jest Adamed - polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która od ponad 30 lat rozwija się w sposób zrównoważony, odpowiadając na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny poprzez rozwój nauki i innowacje.obliczu chorób cywilizacyjnych.

 

 

 

Adamed wprowadza nowe rozwiązania, reagując na potrzeby pacjentów, pojawiające się między innymi w obliczu chorób cywilizacyjnych.

 

 

 

Jesteś tutaj: