Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Konkurs dla aktywnych seniorów Warmii i Mazur do 30.10.2020

Federacja FOSa, wspólnie ze Społeczną Radą Seniorów Województwa Warmińsko-Mazurskiego pragnie wspierać i wyróżnić aktywne starsze osoby z naszego województwa, które dbają nie tylko o rozwijanie własnej aktywności, ale także działają na rzecz swojego środowiska. Dlatego też zaprasza do udziału w konkursie „Aktywny senior/seniorka na Warmii i Mazurach”.
Głównym kryterium ocen dokonywanych przez komisję konkursową są osiągnięcia kandydatów w obszarze działań na rzecz swojej społeczności w okresie ostatnich trzech lat (przed upływem terminu składania wniosków).
Opisy powinny ujmować działania na rzecz swoich społeczności, w szczególności w zakresie aktywizowania swoich rówieśników.
Kandydatów mogą wskazać osoby fizyczne, prawne oraz instytucje i organizacje społeczne z otoczenia, znające dokonania. Kandydat/ka może zgłosić się osobiście.
 
 
Regulamin i formularz zgłoszeniowy oraz inne szczegóły znajdą Państwo pod adresem: http://federacjafosa.pl/2020/10/13/konkurs-dla-aktywnych-seniorow-warmii-i-mazur/  
 
           
 
Zgłoszenia przyjmowane są  od 15 października do 30 października 2020.
 
 
 
Konkurs odbywa się w ramach projektu „Aktywne Rady Seniorów na Warmii i Mazurach” współfinansowanego z Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
 
 
 
W przypadku pytań informacji udziela Pani Magdalena Chojnacka (Federacja FOSa):  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 89 523 60 92.


Jesteś tutaj: