Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Seniorzy z wizytą w Warszawie

Ostatni miesiąc semestru Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku - styczeń 2012 - to czas zbierania wpisów w indeksach, by zaliczyć poszczególne przedmioty, ale także czas wypełniony przyjemnościami. 17 stycznia studenci wybrali się do Warszawy na wycieczkę autokarową.
 
Na początku wizyty w stolicy zwiedzili parlament. Podczas spaceru po senacie i sejmie grupie towarzyszył znany już studentom senator z Mazur - Marek Konopka. Spotkanie z nim było bardzo interesujące i dało możliwość poznania tajników pracy senatora. Część osób była w sejmie po raz pierwszy, więc wizyta ta była bardzo kształcąca. Wieczorem z kolei seniorzy byli w Teatrze Muzycznym ROMA. Spektakl "Najlepsze z Romy" został bardzo ciepło odebrany, wrażenia muzyczne i wzrokowe były niesamowite.
20 stycznia zaplanowano bal karnawałowy Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku - seniorzy będą bawić się w hotelu "Wodnik". Nie próżnują też zespoły artystyczne - "Klub Seniora Mazury" 20 stycznia wystąpił na Przeglądzie Widowisk Kolędniczych "Herody" w Węgorzewie, 22 stycznia Uniewersytecki Chór Kameralny wystąpi w Suwałkach, na zaproszenie ks. Kazimierza Grybosia, który od niedawna właśnie w Suwałkach zarządza parafią.
1 lutego odbędzie się podsumowanie semestru GUTW . Będzie ono miało uroczysty charakter, ponieważ połączone będzie z inauguracją giżyckich obchodów Europejskiego Roku Osób Starszych. Miejsce też eleganckie, bo sala konferencyjna w hotelu St. Bruno.
 
 
 
 
 
 
 
Jesteś tutaj: