Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

GUTW - wznowienie zajęć

Wznawiamy zajęcia na Giżyckim Uniwersytecie III Wieku

Szanowni Studenci, rok 2020 jest trudnym okresem dla naszej działalności. Ze względów oczywistych zmuszeni byliśmy w marcu zawiesić zajęcia. Pozostawaliśmy jednak w ciągłej dyspozycji dla Was, staraliśmy się być pomocni, inspirować do zajęć w formie online czy proponować bezpieczne zajęcia wakacyjne.

Cały czas obserwując sytuację epidemiczną, podjęliśmy decyzję o wznowieniu zajęć w miesiącu październiku, na razie traktując to jako kontynuację poprzedniego semestru. Dlatego też na zajęcia zapraszamy tylko  osoby z opłaconym czesnym za semestr wiosenny.

 Oferta zajęć z racji na obostrzenia epidemiczne obejmuje zajęcia, które są możliwe do przeprowadzenia w małych grupach, co zapewni  zachowanie bezpiecznego dystansu. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość, jeśli nie wszystkie Państwa oczekiwania co do ilości zajęć zostaną spełnione, ale mamy nadzieję, że wkrótce powrócą wszystkie wcześniejsze koła zainteresowań. 

Ze swojej strony będziemy maksymalnie zwracać uwagę na przestrzeganie procedur obowiązujących w związku z COVID-19 i tego samego będziemy wymagać od Państwa.  Przyjmiemy ze zrozumieniem decyzję osób, które obawiają się kontaktów z innymi, by ustrzec się niebezpieczeństwa zarażenia. W tej chwili zdrowie nas wszystkich jest najważniejsze!

Osoby, które chcą kontynuować naukę  na GUTW zapraszamy na następujące zajęcia:

1. Język angielski  - A. Kobielski (grupa zaawansowana)

2. Język angielski – zajęcia projektowe przy współpracy z GCK (w sali w GCK) – grupa początkująca i średnio-zawaansowana

3. Język rosyjski – J. Lichacz

4. Kąpiele leśne – A. Danilewicz

5. Nordic walking

6. Qigong – J. Dorywalski

7. Pływanie – M. Sroka

8. Taniec towarzyski – dwie grupy – M. Korzeb

9. Piosenka biesiadna – U.Wyszyńska – Zbróg

10. Rękodzieło – A. Danilewicz

11. Sztuki piękne – J. Knap

12. Żeglarstwo

13. Zajęcia teatralne – M. Kuncer

14. Boccia – J. Opęchowski

15. Zielarstwo  - M.Reman

16. Zespół Mazury

Do Państwa dyspozycji będzie też dostępna sala komputerowa w budynku na ul. Olsztyńskiej 6 a. Terminy korzystania z sali i sprzętu do uzgodnienia z p. D. Gajownikiem tel. 87 732 41 62. Możliwa indywidualna nauka korzystania z komputerów.

Na zajęcia proszę zapisywać się telefonicznie  u p. Anny Danilewicz tel. 87 428 64 76, 798610097 w dniach 15-18.09 i 29-30.09.

Na bieżąco będziemy podawać komunikaty dotyczącej bieżącej działalności GUTW, prosimy śledzić je na naszej grupie FB, na stronie www.centrumprofilaktyki.pl i na tablicy ogłoszeń w Klubie Seniora.

Jako dyrektor GUTW pozostaję do Państwa dyspozycji, zapraszam do kontaktu i na rozmowy indywidualne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym 87 429 13 36.

Ewa Ostrowska

Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku

 

Jesteś tutaj: