Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

GUTW - Kresy Magiczne - zaproszenie do zapoznania się ze stroną

Pani Kasia Węglicka była na Giżyckim Uniwersytecie III Wieku z ciekawym wykładem, była też zaproszona do nas w tym roku akademickim. Pandemia pokrzyżowała te plany. Przekazujemy więc wiadomość od pani Katarzyny, z propozycją odwiedzenia jej strony internetowej:

 

Drodzy Przyjaciele Kresów

 
 
Ponieważ włóczęgi po naszych ulubionych kresowych ziemiach są nadal utrudnione, i wciąż nie mogę się z Państwem spotkać, aby osobiście wygłosić prelekcję lub odbyć dyskusję – a prezentacje online nie wyczerpują wątków – chciałabym, razem z moją Współpracowniczką, wirtualnie zaprezentować świat przepełniony tematyką dawnych ziem wschodnich. Przedstawiamy naszą stronę internetową:
 
www.kresymagiczne.pl, którą wciąż tworzymy, spędzając nad nią od trzech miesięcy wiele godzin. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele jest jeszcze do dodania i poprawienia, zatem drogą mejlową zwracamy się do Państwa o łaskawe zapoznanie się z nią i z wdzięcznością przyjmiemy wszelkie uwagi, sugestie oraz podpowiedzi kierowane na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub, jak dotąd, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Chętnie przeczytamy też Państwa kresowe opowieści, stare i te najnowsze, którymi zechcecie się z nami i Czytelnikami podzielić.
 
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Katarzyna Węglicka
Jesteś tutaj: