Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Zakończenie roku akademickiego 2020

Szanowni Wykładowcy, Członkowie Rady Programowej i  Rady Słuchaczy, drodzy Studenci Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku!

Zbliża się zaplanowany wcześniej koniec roku akademickiego. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną nie jest możliwe, byśmy tradycyjnie spotkali się razem, by nagrodzić  osiągnięcia naszych studentów i  podsumować działania. Od połowy marca zmuszeni byliśmy zawiesić zajęcia, co dla wszystkich było trudną sytuacją, ale jedynie możliwą ze względu na zagrożenie koronawirusem. W tym czasie staraliśmy się mieć z większością z Was kontakt, niestety tylko internetowy i telefoniczny. Dziękuję wszystkim, którzy w tym trudnym czasie włączyli się w pomoc najbardziej potrzebującym.

Miesiące marzec – czerwiec to od lat czas wielu wydarzeń akademickich, niestety, tak wiele zaplanowanych wcześniej wydarzeń, spotkań, imprez nas ominęło.  Nie odbędzie się również zaplanowany na czerwiec Jubileusz 10-lecia Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku…  Świętowanie musimy przenieść na stabilniejsze czasy.

Najwięksi specjaliści nie są w stanie przewidzieć, jak potoczy się sytuacja w związku z pandemią, więc i my na razie pozostajemy w oczekiwaniu na rozwój sytuacji  i będziemy informować na bieżąco odnośnie zajęć w kolejnym semestrze czy ewentualnych letnich spotkań. W chwili obecnej najważniejszy jest spokój i zdrowie, więc życzę wszystkim, by odnaleźli siłę do radzenia sobie z zagrożeniem i mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się  w tak samo licznym gronie  i powrócimy do normalności.

 Dbajcie o siebie, o swoje rodziny i przyjaciół, a w przypadku potrzeby uzyskania pomocy, śmiało o nią proście.

 

Ewa Ostrowska

Dyrektor  Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku

 

 

 

 

Jesteś tutaj: