Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Posiedzenie Rady Słuchaczy i Rady Programowej GUTW

Giżyccy seniorzy uczęszczający na zajęcia Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku półmetek kolejnego semestru mają już prawie za sobą.
 
 
Semestr drugi potrwa do końca stycznia 2012 r. i po krótkiej przerwie feryjnej znowu będzie można powrócić na wykłady. Nad sprawnym działaniem GUTW działają głównie Ewa Ostrowska - dyrektor i Anna Danilewicz - koordynator. Wspierają je znacznie już od samego początku członkowie Rady Programowej - dr Maciej Adamski, Maria Popieluch, Nina Piórkowska, Katarzyna Karolska i Henryk Jurczyk. W tym roku mogą oni liczyć na dodatkową pomoc - samych słuchaczy. Na walnym zgromadzeniu studentów w październiku została wybrana Rada Słuchaczy, która już od samego początku dała się poznać jako bardzo aktywna i chętna do działania. 23 listopada odbyło się I posiedzenie Rady Słuchaczy, na którym ciało się ukonstytuowało: Danuta Poć - przewodnicząca, sekretarz - Jerzy Opęchowski, skarbnik - Jadwiga Florczyk oraz członkowie Janina Chmielewska i Lucjan Pyciak.
 
 
Głównym zadaniem Rady Słuchaczy jest inicjowanie zdarzeń kulturalnych, współpraca z koordynarorem i Radą Programową , informowanie o potrzebach słuchaczy dotyczących organizacji i tematyki zajęć. Bezpośrednio po swoim posiedzeniu Rada Słuchaczy spotkała się z Radą Programową i omówiono sprawy bieżące. Tematem obrad była też organizacja "andrzejek" - które zaplanowane zostały w Klubie Seniora na dzień 25 listopada. W planach jest także organizacja imprezy karnawałowej i kuligu. Po wytężonej nauce (chętni mogą uczęszczać nawet na 23 koła zainteresowań) potrzeba jest wspólnej zabawy i integracji.
Jesteś tutaj: