Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

Laureaci Przeglądu Małych Form Teatralnych UTW Giżycko 28.03.2019

Przegląd Małych Form Teatralnych Uniwersytetów III Wieku odbył sie 28 marca 2019 r. w Giżycku. Była to pierwsza impreza o takim charakterze. Do przeglądu przystąpiło 11 osób z Giżycka i Kętrzyna. Uczestnicy zaprezentowali własne interpretacje aktorskie znanych postaci, m.in.: Królowej Bony, pani Kiepskiej, pani Bennet z "Dumy i uprzedzenie", panią Dulską, Hankę Bielicką, Podstolinę z "Zemsty", Barbarę Niechcic z "Nocy i Dni" oraz Wiesława Michnikowskiego. Dotatkowo Wiktoria Sokołowska umilała  przerwy poezją. Poza konkursem dyrektor GUTW Ewa Ostrowska wcieliła  się w rolę Jagny z "Chłopów" Władysława Reymonta.

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom:
I miejsce - Jerzy Opęchowski - UTW Giżycko
II miejsce - Dorota Baranowska - UTW Kętrzyn i Jadwiga Pietnoczko - UTW Giżycko
III miejsce - ex equo Kazimiera Urbanowicz - UTW Kętrzyn, Hanna Wasilonek - UTW Giżycko i Maria Gamdzyk - UTW Giżycko.

Laureaci otrzymali statuetki i bony upominkowe. Wszyscy uczestnicy zostali uhonorowani dyplomami uznania za stworzenie kreacji aktorskiej ulubionej postaci. Nie było to łatwe zadanie, więc tym bardziej wszystkim należą się serdecznie graulacje.


Organizatorem Przeglądu było Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej - przy współpracy z panią Bożenną Oleksiak. Dziękujemy za pomoc pracownikom Ekomariny i GOKIR w Wilkasach. Dziękujemy także jurorom - Zbigniewowi Waszkiewiczowi, Jerzemu Piekarskiemu i Teresie Piątek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: