Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Asia Jasionowska z Pełnej Chaty laureatką konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

Joanna Jasionowska jest uczennicą I klasy Liceum Ogólnokształcącego nr 2  w Giżycku.

Jest osobą otwartą na problemy drugiego człowieka. Już do 2006 roku zaczęła aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach, m.in. "Być aktywnym być twórczym" organizowanych przez centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji społecznej, była także uczestniczką II Młodzieżowego Forum Profilaktycznego, gdzie prowadzone były warsztaty "Wkraczamy w dorosłość".

Asia nie jest obojętna na ludzką krzywdę, już od paru lat aktywnie uczestniczy w zbiórkach żywności, pieniędzy, organizowanych przez MOPS i Caritas a także Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Od 2 lat uczęszcza do Młodzieżowego Klubu Integracji Społecznej "Pełna Chata". Jako że jest osobą odznaczającą się nienaganną kultura osobistą, stanowi swoisty wzór do naśladowania dla młodzieży, która spotyka się w ?"Pełnej Chacie".

Asia jest osobą przyjazną i bardzo empatyczną, spokojną i życzliwą. Niejednokrotnie jest proszona przez młodsze koleżanki o pomoc w lekcjach, bo jak to mówią "Aśka ma więcej cierpliwości dla nas" i "fajnie tłumaczy". Bardzo często dla klubowiczów, którzy pochodzą z różnych środowisk jest oparciem podczas trudnych chwil, wspiera ich i pomaga rozwiązywać problemy osobiste, a niejednokrotnie chodzi tylko o to by ktoś ich wysłuchał.

Jesteś tutaj: