Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Zapraszamy uczennice szkół średnich na warsztaty WenDo 4.12.2021

Zapraszamy na warsztaty asertywności, budowania pewności siebie i samoobrony WenDo  dla kobiet i dziewcząt.
 
Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku zaprasza  uczennice giżyckich szkół średnich  i zawodowych do udziału! Warsztaty są nieodpłatne.
WenDo jest powstałą ponad 30 lat temu w Kanadzie  i uznaną na świecie metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet .
Jeśli chcesz nauczyć się obrony zarówno przed atakiem fizycznym, jak i psychicznym, ale przede wszystkim tego, jak do niego nie dopuścić  przyjdź na warsztaty WenDo.
 
Warsztat WenDo obejmuje miedzy innymi naukę podstawowych technik samoobrony, elementy samoobrony psychicznej, pracę z postawą ciała, pracę z oddechem i głosem, asertywność. Umożliwia odnalezienie drogi do własnej siły, co często pozwala odnaleźć radość i moc. Warsztaty kierowane są do wszystkich dziewcząt i  kobiet, które odnalazły w sobie gotowość do zdobycia nowych umiejętności, chcą zmiany swojego życia lub też potrzebują odnaleźć siłę lub motywację do dalszego rozwoju.
Wielkość  grupy –  8 - 12 uczennic
Strój – swobodny na tyle, żeby można było siedzieć na podłodze, wykonywać ćwiczenia fizyczne; konieczne obuwie zmienne, nie ślizgające się.
Termin warsztatów – 4 grudnia 2021 godz. 9.00 – 16.00.   Miejsce – Świetlica Socjoterapeutyczna, ul. Sikorskiego 3 b, 11 – 500 Giżycko
Zgłoszenia proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
 
Warsztaty będą realizowane w ramach kampanii "Biała wstążka".
Jesteś tutaj: