Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Konferencja online poświęcona bezpieczeństwu dzieci i młodzieży Safer Internet

Ruszyły zapisy na konferencję poświęconą bezpieczeństwu dzieci i młodzieży online

Zapraszamy do rejestracji na konferencję online pt. „Szanse, wyzwania, zagrożenia – wprowadzenie do problematyki bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online”, która odbędzie się 17 listopada w godz. 11:00-14:00. Konferencja adresowana jest przede wszystkim do nauczycieli i edukatorów pracujących z dziećmi i młodzieżą, którzy planują włączyć lub poszerzyć temat bezpieczeństwa online podczas zajęć ze swoimi podopiecznymi.

Celem wydarzenia jest zapoznanie uczestników z głównymi zagrożeniami związanymi z korzystaniem przez najmłodszych z internetu, przedstawienie porad w zakresie postępowania w przypadku wybranych niebezpiecznych sytuacji online, a także zapoznanie z ofertą i działaniami podejmowanymi przez Polskie Centrum Programu Safer Internet.

***

Organizatorem wydarzenia jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – realizatorzy unijnego programu „Łącząc Europę” (ang. Connecting Europe Facility - CEF). Partnerem wydarzenia jest Fundacja Szkoła z Klasą.

Zapraszamy do rejestracji pod adresem: https://konferencjalokalna.pl/register

Szczegółowe informacje oraz agendę wydarzenia znajdą również Państwo pod adresem: https://www.saferinternet.pl/lo…/o-konferencji-lokalnej.html
Jesteś tutaj: