Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Informacja o ograniczeniu bezpośredniej obsługi klienta w biurze CPUIS od 19.10.2020

W związku z obecną sytuacją epidemiczną wprowadzamy zmiany organizacyjne dotyczące funkcjonowania biura Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji.  Od 19.10.2020 zalecany kontakt telefoniczny 87 429 13 36 i elektroniczny: biuro Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; dyrektor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.; księgowość Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Obsługa bezpośrednia i osobista klientów tylko w wyjątkowych sytuacjach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym. Wszystkie osoby z zewnątrz wchodzące do budynku Urzędu Miejskiego, w którym znajduje się biuro Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej będą rejestrowane (imię, nazwisko, numer telefonu). 

Wszystkie osoby wchodzące na teren budynku Urzędu zobowiązane są do: 

  • Dezynfekcji rąk, zgodnie z udostępnioną instrukcją.
  • Noszenia środków ochrony – osłony ust i nosa (maseczka, przyłbica).
  • Zachowania co najmniej 1,5 m odstępu od innych osób, w szczególności w sytuacji konieczności zdjęcia osłony ust i nosa na potrzeby potwierdzenia tożsamości lub umożliwienia komunikowania się z osobą doświadczającą trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się. 
  • Osoby, które odmówią dezynfekcji rąk lub noszenia maseczek ochronnych, lub innych środków zakrywających nos i usta nie uzyskają prawa wejścia do budynku Urzędu, a tym samym do biura Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.

Wydawanie Giżyckiej Karty Seniora wyłącznie drogą korespondencyjną.

Jednocześnie informujemy, że w trosce o zapewnienie ciągłości obsługi wprowadzono w jednostce system pracy rotacyjnej.

 

Jesteś tutaj: