Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Zajęcia świetlicowe w Centrum Profilaktyki - mamy jeszcze wolne miejsca

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku  zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia świetlicowe w roku szkolnym 2020/21.  Zaplanowano ciekawy program zajęć artystycznych, sportowo-rekreacyjnych oraz wyjścia na place zabaw, boiska, lodowisko, zajęcia na basenie. Zapewnione jest miejsce do odrabiania lekcji i pomoc w nauce.

Przy organizacji zajęć uwzględnione zostały wytyczne instytucji nadzorujących bezpieczeństwo w sytuacji epidemiologicznej. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, ich rodzin oraz pracowników CPUIS  wprowadzonych zostało  szereg procedur, które są dostępne na  stronie www.centrumprofilaktyki.pl . Ograniczona została również liczba uczestników zajęć, tak, by spełnić wymogi prawne oraz wymogi bezpieczeństwa.

Zajęcia odbywają się  w dwóch placówkach:

Świetlica Socjoterapeutyczna, ul. Sikorskiego 3 b  -  godz. 10.00 – 18.00

Pełna Chata, ul. Królowej Jadwigi 3 b   - godz. 14.00 – 18.00.

Uczestnicy zajęć, aby móc brać udział w zajęciach prowadzonych w placówkach, zobowiązani są zapoznać się z procedurami oraz dostarczyć podpisane przez rodziców, opiekunów oświadczenie dotyczące COVID-19. Dokumenty dostępne są u pracowników CPUIS.

Zajęcia są nieodpłatne, zapraszamy.  Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji udzielają pracownicy świetlic - tel. 87 428 51 63 (Świetlica Socjoterapeutyczna), 87 428 22 57 (Pełna Chata).

 

 

 

Jesteś tutaj: