Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast - do 22.04.2020

 

Zapraszamy do składania wniosków w ramach "Grantów Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich" na rok 2020

Miasta i gminy – członkowie Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymywać dofinansowanie w ramach konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”. Miasto Giżycko jest członkiem Stowarzyszenia, więc podmioty uprawnione z terenu Giżycka mogą ubiegać się o granty.

Podstawą przyznania grantu jest zgłoszenie programu o tematyce ustalonej przez Walne Zgromadzenie oraz częściowe zaangażowanie środków własnych lub z innych źródeł.

Tematy konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich” obowiązujące  w 2020 roku:

1. Zdrowie w każdym wieku.

2. Zdrowie i środowisko.

Wnioskowana kwota dofinansowania nie może wynosić więcej niż 80 % całkowitych kosztów programu (koszty własne z uwzględnieniem wyceny pracy wolontariatu – przy stawce do 20,00 zł za jedną godzinę).

Maksymalna kwota jednego grantu wynosi 5 000,00 zł.

Termin realizacji zadania : 1 czerwca – 31 grudnia 2020 r.  

Organizacje i instytucje składające wnioski do konkursu w miastach członkowskich Stowarzyszenia przekazują je do Koordynatora lokalnego w formie pisemnej oraz elektronicznej w edytorze WORD. 

W związku z tym wnioski należy przesłać do koordynatora lokalnego w Giżycku - Dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku Ewy Ostrowskiej  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą  do biura CPUIS al. 1 Maja 14, 11-500 Giżycko w terminie do 22 kwietnia 2020 r. Szczegółowych informacji udziela Ewa Ostrowska tel. 87 429 13 36.

Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji wniosków pod względem formalnym i ich zaopiniowaniu, koordynator przekaże wnioski do biura Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Ewa Ostrowska

Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

 

 

Regulamin i wniosek dostępny na stronie:

 

http://www.bip.gizycko.pl/wiadomosci/1/wiadomosc/512460/granty_stowarzyszenia_zdrowych_miast_polskich__do_22042020__cpui

Jesteś tutaj: