Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

400 giżycczan we wspomnieniach, anegdotach i opowieściach

Burmistrz Miasta Giżycka i Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej  zapraszają  mieszkańców do udziału w projekcie "400 giżycczan we wspomnieniach, anegdotach i opowieściach".

 

 

 

 Z okazji zbliżającej się 400 rocznicy nadania praw miejskich Giżycku zapraszamy do udziału w projekcie "400 giżycczan we wspomnieniach, anegdotach i opowieściach".

 Projekt adresowany jest do mieszkańców Giżycka (obecnych i byłych), którzy mają pewne predyspozycje do pisania, dziennikarską żyłkę lub mają wspomnienia, które mogłyby być spisane przy pomocy innych. Zamiarem pomysłodawców jest powstanie publikacji, która przez pryzmat doświadczeń rodzinnych i osobistych, odtworzenie fragmentu dziejów swojej rodziny lub spisanie czyichś wspomnień pokaże nasze miasto Giżycko w niebanalny sposób.  

Produktem finalnym projektu będzie internetowy portal wspomnieniowy. 

  Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, które chciałyby utrwalić jakieś ważne wydarzenie, opowieść rodzinną, fragmenty wspomnień, chwile szczególnie utrwalone w pamięci , postać, która związana jest z Giżyckiem. Zależy nam nie tylko na wspomnieniach, ale także opowieściach współczesnych. Każdy może więc sięgnąć po pióro -  i młody,  i starszy.

 

Liczymy na Państwa zaangażowanie w przygotowanie tej publikacji i czekamy na teksty.

 

Stwórzmy projekt, jakiego nie mają inne miasta!

 

Jesteś tutaj: