Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Rodzic moim trenerem 17.12.2011

W sobotę 17.12.2011 r. w hali MOSiR  już po raz drugi odbyły się zajęcia pod  zmienioną nazwą "Rodzic moim trenerem " w których wzięło udział ponad 50 uczestników - dzieci wraz z rodzicami.  

 

 

 

 

 

Powodem zmiany hasła był fakt ,że dużą część rodziców stanowiły mamy. Zajęcia miały charakter ogólnorozwojowy z elementami piłki nożnej. Miłym zaskoczeniem była niespodziewanie duża frekwencja rodziców, która przerosła nasze oczekiwania. Spowodowała ,że musieliśmy na bieżąco dostosowywać scenariusz do liczby uczestników. Przypomnijmy, że naszym celem jest integracja rodziców, dobra zabawa a przede wszystkim sprawienie radości swojemu dziecku , które z dumą patrzy na bawiącego się rodzica.

 Dużo świetnej zabawy połączonej z ruchem a na koniec mecze dzieci kontra rodzice, rodzice kontra rodzice, dzieci kontra dzieci.  Wszyscy byli zadowoleni i pozytywnie zmęczeni. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem więc najprawdopodobniej od przyszłego roku powinny mieć charakter cykliczny. Dziękujemy zgranej grupie rodziców za tak liczną obecność oraz miłą atmosferę mając nadzieję na podobną frekwencję w przyszłym roku.

Jednocześnie informujemy, że organizowane są dodatkowe nabory dzieci w wieku 4 - 10 lat!  Zapraszamy do udziału w zajęciach Szkółki Piłkarskiej "GOL" działającej przy MOSiR. Zapisy i informacje pod nr telefonu  506577668.

 

Jesteś tutaj: