Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Zapraszamy na szkolenie - program profilaktyczny "Apteczka"

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku we współpracy z Centrum Pozytywnej Edukacji w Warszawie organizuje drugą edycję  szkolenia dla nauczycieli szkół podstawowych, zainteresowanych realizacją programu profilaktyki uniwersalnej „Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej”. To nowoczesny program rozwijający umiejętności społeczne i emocjonalne, uczący optymizmu,  adresowany  do  uczniów 8-12 letnich, doskonały do zajęć socjoterapeutycznych.  Otrzymał rekomendację MEN i został wpisany na listę rekomendowanych programów profilaktycznych.

Oferujemy po 3 miejsca dla każdej szkoły (nauczyciele klas młodszych lub starszych, pedagodzy szkolni) z terenu miasta Giżycka. Szkolenie planowane jest na koniec sierpnia. Szczegóły szkolenia zostaną podane w późniejszym czasie. Podczas dwudniowego spotkania warsztatowego  uczestnicy przygotują się do prowadzenia zajęć, otrzymają pakiet materiałów. 

Prosimy o przesłanie danych zgłoszonych nauczycieli (imię i nazwisko, szkoła, dane kontaktowe) mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do dnia 21.06.2019.

Pytania odnośnie programu i szkolenia można kierować bezpośrednio do trenera Centrum Pozytywnej Edukacji (Sabina Musiał,  tel: 509 866 416, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Szkolenie zostanie sfinansowane ze środków Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.

 

 

Jesteś tutaj: