Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Program profilaktyczny Twoje życie Twój wybór

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku oraz Fundacja Integracji Społecznej Właśnie Dziś zapraszają  młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną na program "Twoje życie Twój wybór" w wykonaniu Krzysztofa Jaryczewskiego - Giżycko, 19 kwietnia 2011 r. sala widowiskowa GCK godz. 9.00 i 11.30.

 

 ?Twoje życie Twój wybór" to autorski program słowno - muzyczny (ex-leadera i założyciela zespołu ?Oddział Zamknięty") Krzysztofa Jaryczewskiego, propagujący trzeźwy i zdrowy styl życia, wcześniej znany na terenie całego kraju pod nazwą "Dopóki masz wybór".

PROGRAM POSIADA REKOMENDACJE:
1. Biura ds. Przeciwdziałania narkomanii w Warszawie
2. Instytutu Psychiatrii i Neurologii, dr.B. Woronowicz - Ośrodek Terapii Uzależnień

ZAŁOŻENIA I CELE:
Program ma charakter profilaktyczny, adresowany do młodzieży gimnazjalnej i licealnej (12-19 lat)
W trakcie jego trwania wykonywane są utwory muzyczne oraz prowadzona jest z młodzieżą dyskusja na takie tematy jak: wolność, miłość, przyjaźń, godność, pojęcie życia a w nim własne wybory.
Celem programu jest odpowiedź na pytanie, co zainteresowani wiedza o uzależnieniach od alkoholu i narkotyków oraz uporządkowanie tej często fragmentarycznej i chaotycznej wiedzy.
Drugi, nadrzędny cel tego programu to pokazanie młodzieży konsekwencji wynikających z używania środków zmieniających nastrój i przestrzeganie przed zgubnymi, często tragicznymi skutkami ich działania.

 

Program prowadzony jest w taki sposób, aby młodzież mogła wyrażać swoje poglądy i aktywnie uczestniczyć w spotkaniu.

?Twoje życie Twój wybór" to program, który cieszy się dużym zainteresowaniem na terenie całej Polski.


Jesteś tutaj: