Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Do kampanii "Postaw na rodzinę" przystępują placówki oświatowe z Giżycka.

 Otrzymujemy już pierwsze zgłoszenia inicjatyw podejmowanych w ramach kampanii "Postaw na rodzinę". Już wkrótce, bo 23 marca,  zostanie zorganizowane spotkanie autorskie pod hasłem "Słoneczny Bal" z aktorką i poetką Laurą Łącz.

Uczestnikami spotkania będą dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku - organizatora Balu, dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 4, dzieci z oddziału "O" ze Szkoły Podstawowej Nr 4, wychowankowie Świetlicy Socjoterapeutycznej oraz rodzice i inni członkowie rodzin dzieci. Idee kampanii propagować będzie także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w ramach obchodów "Festynu Rodzinnego" , który odbędzie się 11 czerwca br. Swój akces do kampanii zgłosiły też Szkoła Podstawowa Nr 6, Szkoła Podstawowa Nr 7 i Gimnazjum Nr 2 w Giżycku. Zachęcamy nauczycieli i wychowawców do zgłaszania swoich przedsięwzięć.

Dla zaangażowanych nauczycieli przewidujemy okolicznościowe certyfikaty "Nauczyciel przyjazny rodzinie" , które będą wręczone na uroczystym podsumowaniu działań kampanii z udziałem władz samorządowych. Dodatkowo za najciekawszą inicjatywę ufundujemy nagrodę rzeczową o wartości 200 zł.  

 

Jesteś tutaj: