Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Zaproszenie na szkolenie dla sprzedawców napojów alkocholowych.

Burmistrz Miasta  Giżycka wraz Dyrektorem Centrum Profilaktyki i Integracji Społecznej  w Giżycku serdecznie zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące odpowiedzialnej sprzedaży i serwowania napojów alkoholowych organizowane wspólnie z organizacją Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy (ZP PPS). Honorowy patronat nad szkoleniami objął Zastępca Komendanta Głównego Policji.

Jest to jedna z nielicznych możliwości podniesienia wiedzy i świadomości pracowników punktów sprzedaży napojów alkoholowych w zakresie regulacji prawnych, rozwiązywania problemów, z jakimi spotykają  się  na co dzień w sprzedaży i serwowaniu napojów alkoholowych oraz okazja do wypracowania wzorców odpowiedzialnej sprzedaży i podawania tych produktów.

Inicjatywa ta jest jednym z działań mających na celu ograniczenie konsekwencji nadmiernego, nieodpowiedzialnego spożywania alkoholu, które skutkuje m.in. problemami zdrowotnymi, wzrostem zagrożenia przestępczością, z którymi jako społeczeństwo musimy sobie w konsekwencji radzić.

Szkolenie odbędzie się 13 października w Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej, Giżycko, ul. Królowej Jadwigi 8 B  (Klub Seniora)  o godz. 9.00 i 11.30.

W przypadku zainteresowania udziałem w szkoleniu, prosimy o kontakt. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia o wzięciu w nim udziału, będące potwierdzeniem zaangażowania w odpowiedzialną sprzedaż i dystrybucję alk

Jesteś tutaj: