Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Granty Zdrowych Miast - do 18.04.2014

 Zapraszamy do składania wniosków o przyznanie grantów ze Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich. O granty mogą się ubiegać jednostki organizacyjne gminy miejskiej oraz działające na terenie miasta podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku. Podstawą przyznania grantu jest zgłoszenie programu oraz częściowe zaangażowanie środków własnych lub z innych źródeł.

Tematy konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich” obowiązujące w 2014 roku:

1.     Dbamy o środowisko wokół nas.

2.     Zdrowa i aktywna rodzina.

 

Wnioskowana kwota dofinansowania nie może wynosić więcej niż 70 % całkowitych kosztów programu. Maksymalna kwota jednego grantu wynosi 4000 zł. Termin rozpoczęcia realizacji zadania nie może być wcześniejszy niż 1 czerwca i musi być zakończony do 31 grudnia danego roku.


Organizacje i instytucje składające wnioski do konkursu przekazują je do Koordynatora lokalnego – Dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej Ewy Ostrowskiej w formie pisemnej oraz elektronicznej w edytorze Word do 18 kwietnia 2014 r.

Formularze wniosków oraz regulamin konkursu dostępny jest tu:
- pobierz wniosek,
- pobierz regulamin,
lub w biurze Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku, Al. 1 Maja 14 . Informacje można uzyskać telefonicznie tel. 087 429 13 36 lub mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

********************************************************************************************************************

Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich istnieje od 1991 r. Aktualnie liczy 39 miast i gmin o łącznej populacji ok. 7 mln.
W czerwcu 2000 roku Światowa Organizacja Zdrowia oficjalnym certyfikatem potwierdziła, że Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich spełnia wymogi stawiane przez WHO narodowym sieciom Zdrowych Miast w Europie.

Giżycko przystąpiło do Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich w 1991 roku. 

Koordynator lokalny: Ewa Ostrowska, Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.

Jesteś tutaj: