Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Ogólnopolska konferencja "Pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw" 21-22.10.2013

 

Zorganizowana już po raz dziesiąty w Warszawie Ogólnopolska Konferencja "Pomoc dzieciom ofiarom przestępstw" to największe, coroczne spotkanie profesjonalistów zajmujących się problematyką przemocy wobec najmłodszych. Uczestniczyło w nim ok. 500 osób: pracowników socjalnych, przedstawicieli samorządów, policjantów, psychologów, sędziów, prokuratorów, lekarzy, pracowników organizacji pozarządowych i instytucji, badaczy i wykładowców akademickich. Od 10 lat konferencja jest organizowana we współpracy Fundacji Dzieci Niczyje, Ministerstwa Sprawiedliwości oraz miasta stołecznego.

W konferencji uczestniczyła dyrektor Ewa Ostrowska. Miasto Giżycko reprezentowały także przedstawicielki Zespołu Kuratorskiego przy Sądzie Rejonowym w Giżycku oraz PCPR.

Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej uczestniczyła poza całościowymi wykładami sesyjnymi także w warsztatowych spotkaniach poświęconych tematyce przeciwdziałaniu uzależnieniom dzieci i młodzieży od internetu i komputera, a także w panelu poświęconym wynikom kontroli procedury "Niebieskie Karty".

Jesteś tutaj: