Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

GRANTY ZDROWYCH MIAST POLSKICH 2024

 

"Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich" na 2024 rok

Zgłoszenia do 25 kwietnia


Zapraszamy do składania wniosków w ramach "Grantów Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich" na rok 2024. Miasta i gminy – członkowie Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, jednostki organizacyjne im podległe oraz działające na terenie tych miast i gmin podmioty nie zaliczane do sektora finansów publicznych i nie kierujące się osiągnięciem zysku mogą otrzymywać dofinansowanie w ramach konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich”. Miasto Giżycko jest członkiem Stowarzyszenia, więc podmioty uprawnione z terenu Giżycka mogą ubiegać się o granty.

Podstawą przyznania grantu jest zgłoszenie programu o tematyce ustalonej przez Walne Zgromadzenie oraz częściowe zaangażowanie środków własnych lub z innych źródeł.

Tematy konkursu ”Granty Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich” obowiązujące w 2024 roku:

  1. Zdrowie w każdym wieku.
  2. Zdrowie i środowisko.

Organizacje i instytucje składające wnioski do konkursu w miastach członkowskich Stowarzyszenia przekazują je do Koordynatora lokalnego w formie pisemnej oraz elektronicznej w edytorze WORD 

 

W związku z tym wnioski należy przesłać do koordynatora lokalnego w Giżycku - Dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku Ewy Ostrowskiej (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub dostarczyć do biura CPUIS ul. Słowiańska 2/7, 11-500 Giżycko w terminie do 25 kwietnia 2024 r. Szczegółowych informacji udziela Ewa Ostrowska tel. 87 429 13 36.

Po przeprowadzeniu wstępnej weryfikacji wniosków pod względem formalnym i ich zaopiniowaniu, koordynator przekaże wnioski do biura Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Terminy:

  • składanie wniosków do koordynatora lokalnego - do 25 kwietnia 2024 r.,
  • koordynator przekazuje wnioski spełniające wymogi formalne do Biura Stowarzyszenia wyłącznie w formie elektronicznej do 30 kwietnia 2024 r.,
  • termin rozpoczęcia realizacji zadania nie może być wcześniejszy niż 6 czerwca 2024 i musi być zakończony do 31 grudnia danego roku.

 

 

Informacja: giżycko pl. 

Jesteś tutaj: