Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Warsztaty z palemek i stroików wielkanocnych

W poniedziałek (18  marca) w Klubie Seniora w Giżycku odbyły się warsztaty, podczas których powstały przepiękne palmy i stroiki wielkanocne.

Symbole wielkanocne to ważne  elementy towarzyszące nam podczas Świąt Wielkanocnych. Palmy i stroiki można nabyć gotowe w sklepach, jednak najpiękniejsze  prezentują się te przygotowane własnoręcznie. Panie z fundacji ARwena przygotowały te inspirujące warsztaty, po to aby pomóc Zuzi, dziewczynce chorej na nowotwór.  W tym dniu były tworzone piękne dekoracje świąteczne, zaczynając od pal a kończąc na inspirujących ozdobach wielkanocnych. Podczas warsztatów można było skorzystać z porad i zabiegów Mai Pieńczykowskiej ze studia urody. Zabieg parafinowy  na dłonie połączony z masażem zapewnił relaks i odprężenie uczestnikom warsztatu.  

Dekoracje wielkanocne będzie można nabyć podczas kiermaszu, organizowanego przez Centrum Profilaktyki Uzależnieni Integracji Społecznej w Giżycku oraz Giżycki Uniwersytet III Wieku.  Kiermasz  odbędzie się 27 marca w Klubie Seniora ul. Królowej Jadwigi 9B w Giżycku. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc Zuzi.

Jesteś tutaj: