Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Słuchacze GUTW świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzny

Wczoraj (6 marca) w sali bankietowej Biłas i Synowie w Giżycku  słuchacze Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzny.

W uroczystości udział wzięli dyrektor CPUIS Ewa Ostrowska, słuchacze GUTW oraz zaproszeni goście Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Sylwia Jaskulska, Wicestarosta Giżycki Mateusz Sieroński, Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Zastępca Burmistrza Cezary Piórkowski.       

Spotkanie rozpoczęła  Pani Ewa Ostrowska wraz z Danutą Poć  składając wszystkim uczestnikom najlepsze życzenia z okazji  Dnia Kobiet i Mężczyzn. Do życzeń przyłączyli się także zaproszeni goście.

Na uroczystości nie zabrakło oprawy muzycznej, którą przygotował zespół Belcanto z GUTW i Panie z Gminnego Ośrodka Kultury w Pozezdrzu.  Spotkaniu towarzyszyły występy artystyczne przygotowane przez uczestników Wydmińskiego Uniwersytetu III Wieku.

Nie zabrakło profilaktyki, Justyna Czerniawska z Audika Polska przedstawiła profilaktykę chorób narządu słuchu i przeprowadziła krótki konkursu zakończony nagrodami.  

Na zakończenie odbył się pokaz mody w wykonaniu słuchaczy GUTW pod kierunkiem Anny Tarasewicz.

Spotkanie przebiegło w przemiłej i bardzo serdecznej atmosferze.   

 

 

 

 

 

 

 

Jesteś tutaj: