Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Centrum Profilaktyki w Giżycku

Ewa Ostrowska „Kobietą z charakterem”

1 marca w Olsztynie odbyła się 15 gala konkursu „Kobieta z charakterem”. Kapituła, pod przewodnictwem Ireny Petryny wyróżniła 7 pań, a jedną z laureatek została Pani Ewa Ostrowska Dyrektor CPUIS.

Ten prestiżowy konkurs organizowany jest od wielu lat przez Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet pod przewodnictwem Ireny Petryny Prezesa Stowarzyszenia. Nagrody przyznawane są dla kobiet, które działają na rzecz lokalnej społeczności, promują region i są aktywne w różnych dziedzinach życia społeczno- kulturalnego. Potrafią łączyć życie zawodowe z rodzinnym i są doskonałą inspiracją dla innych kobiet.  

W tym roku tytuł „Kobiety z charakterem” przyznano 7 laureatkom, wśród których jest Ewa Ostrowska Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. W tym prestiżowym konkursie kobiety wyróżniono w kategorii administracja, biznes i ochrona środowiska, nauka i edukacja, kultura, sport i turystyka, zdrowie i polityka społeczna.  Nagrody osobiście wręczali laureatom :  Marszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego Marcin Kuchciński i Wojewoda Warmińsko-Mazurski Radosław Król. 

Gratulujemy!

 

 

Jesteś tutaj: