Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Giżycki Uniwersytet III Wieku

GUTW - sprawy bieżące

1. Przypominamy, że wykład w dniu 7 listopada br. odbędzie się w Ekomarinie - godzina bez zmian - 13.00.

2. Są jeszcze miejsca na wyjazd do Olsztyna na bezpłatne badanie tomografem płuc. Zapisy tel. 87 429 13 36.

3. Wyjazd na spektakl "Anna Karenina" w dniu 10 listopada o godz. 15.00 - dwa miejsca wsiadania - Klub Seniora i Plac Piłsudskiego.

4. Rada Słuchaczy zaprasza na zabawę andrzejkową - zaplanowaną na 24 listopada w LOKu. Zapisy i wpłaty  będą przyjmowane na wykładzie 7 listopada oraz podczas zajęć - proszę w tej sprawie kontaktować się z naszymi członkiniami Rady Słuchaczy - Danutą Poć i Teresą Wołoszyn.

5. Drobne zmiany w terminarzu. Grupy komputerowe w poniedziałki będę zaczynać zajęcia pół godziny wczesniej czyli 9.30. Natomiast język angielski z Panem Andrzejem Kobielskim kwadrans poźniej o 13.15.

6. 14 listopada odwołane zajęcia z QIGONG.

7. Gościem saloniku politycznego w dniu 14 listopada (godz. 13.00 - Klub Seniora) będzie burmistrz Wojciech Iwaszkiewicz. Jeśli oczekujecie Państwo konkretnej tematyki do przedyskutowania na spotkaniu, proszę o zgłoszenie do dyrektor Ewy Ostrowskiej podczas najbliższego wykładu lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń mailowych do 8.11.2018.

8.  12 listopada br. planowany jest dzień wolny (oczekujemy jeszcze na ostateczną ustawę Sejmu RP).

 

Jesteś tutaj: