Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Zapraszamy giżyckie szkoły do przeprowadzenia diagnozy w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł

 

Miasto Giżycko rokrocznie przystępuje do Ogólnopolskiej Kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.  W ramach kampanii będziemy brali udział w ogólnopolskiej diagnozie społecznej uczniów szkół podstawowych. W związku z tym gorąco zachęcamy giżyckie szkoły  do włączenia się do tego działania, gdyż efektem diagnozy będzie nie tylko ogólnopolski raport, ale też i raport gminny, który później będzie mógł być także wykorzystany do programu wychowawczo-profilaktycznego danej placówki. Badanie skierowane jest do uczniów klas V-VIII. Termin przeprowadzenia badania – do końca grudnia 2018 r.

Jeśli szkoła jest zainteresowana, prosimy o  wyznaczenie koordynatora badań, który będzie koordynować przeprowadzenie badania w szkole. Do zadań koordynatora będzie należało: 1) poinformowanie uczniów i rodziców o badaniu, 2) zebranie od rodziców uczniów uczestniczących w badaniu zgody na uczestnictwo, 3) uzgodnienie harmonogramów (daty i godziny), kiedy uczniowie przystąpią do badania, 4) współpraca z osobą nadzorującą badania od strony technicznej.

Dodatkowo prosimy  o wyznaczenie osoby nadzorującej badanie – jest to osoba wyznaczona (np. nauczyciel informatyki) nadzorująca badanie od strony technicznej. Do zadań osoby nadzorującej badania będzie należało: 1) przygotowanie sali komputerowej oraz sprzętu komputerowego do przeprowadzenia ankiety, 2) współpraca z koordynatorem badania w placówce.

Informacje o chęci przystąpienia do badania prosimy przekazać  do dnia 10.10.2018 r. osobiście lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z koordynatorami skontaktujemy się w sprawach organizacyjno-technicznych.

Jesteś tutaj: