Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Kampania Biała Wstążka - specjalny dyżur konsultantów - 2.12.2017

25 listopada ruszyła międzynarodowa kampania społeczna „BIAŁA WSTĄŻKA”. To akcja stworzona przez mężczyzn  i głównie do nich adresowana. Jej celem jest zwrócenie uwagi na problem przemocy, głównie wobec kobiet. Biała wstążka symbolizuje zobowiązanie do przerwania milczenia w kwestiach przemocy wobec kobiet i powstrzymania się  od wszelkich form jej stosowania.

 

W  Giżycku w ramach akcji ,,OTWARTE DRZWI’’, z myślą o osobach poszukujących wsparcia w związku  z problemem przemocy w rodzinie,  zaplanowano specjalny dyżur  konsultantów – prawnika i przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przemocy w rodzinie – 2 grudnia (sobota)  w godz. 11.00 – 14.00. Na dyżur zapraszamy do  Świetlicy Socjoterapeutycznej , ul. Sikorskiego 3 b.

Przypominamy również, że przez cały rok ofiary i sprawcy  przemocy mogą skorzystać z pomocy w Punkcie konsultacyjnym prowadzonym przez Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku, ul. Sikorskiego 3 b. Prowadzone jest poradnictwo prawne, terapeutyczne, pedagogiczne i psychologiczne. Szczegóły na stronie www.centrumprofilaktyki.pl

Jesteś tutaj: