Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Program domowych detektywów - zapraszamy wychowawców klas IV- V na szkolenie

Zapraszamy nauczycieli do udziału w PROGRAMIE DOMOWYCH DETEKTYWÓW, który ma na celu opóźnienie inicjacji alkoholowej wśród nastolatków. Program będzie realizowany przez Centrum Działań Profilaktycznych z Wieliczki, w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia. My ze swojej strony zaoferowaliśmy wsparcie organizacyjne.

Zachęcamy wychowawców klas IV-V  oraz szkolnych koordynatorów programu (np. pedagogów, psychologów lub koordynatorów szkolnych programów profilaktycznych) do udziału w jednodniowym szkoleniu , które odbędzie się w drugim tygodniu października w Klubie Seniora w Giżycku. O szczegółowym terminie poinformujemy po zebraniu grupy warsztatowej ze wszystkich szkół..

 Szkolenie dla nauczycieli jest nieodpłatne.  Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu proszone są o kontakt z dyrektorem szkoły lub pedagogiem. Do placówek przekazaliśmy komplet materiałów i druki zgłoszeń.

 

Program Domowych Detektywów

Szkolny program profilaktyki uniwersalnej dla uczniów w wieku 10-12 lat oraz ich rodziców i nauczycieli ukierunkowany na zapobieganie inicjacji alkoholowej. Rekomendowany w EDDRA i systemie rekomendacji.

 

Jesteś tutaj: