Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Wakacje z Centrum Profilaktyki - oferta dla dzieci, mlodzieży i dorosłych

ZAJĘCIA WAKACYJNE W ŚWIETLICY SOCJOTERAPEUTYCZNEJ

Miejsce – Świetlica Socjoterapeutyczna  , ul. Sikorskiego 3 b, 11-500 Giżycko

Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku zaprasza dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych na zajęcia świetlicowe w okresie wakacji, a w każdy czwartek ciekawe animacje z cyklu "Bajkowe Lato ze Świetlicą". Zajęcia odbywają się  od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 12.30 - ( grupa młodsza )i 12.30-15.30 - ( grupa starsza ). Dla dzieci przewidziano liczne atrakcje i wycieczki, zapewniony jest także bezpłatny podwieczorek. Obowiązują wcześniejsze zapisy tel. 87 428 51 63.

 

OFERTA MŁODZIEŻOWEGO KLUBU INTEGRACJI SPOŁECZNEJ  „Pełna Chata”

Miejsce – MKIS „Pełna Chata”, ul. Królowej Jadwigi  3 B, 11-500 Giżycko

godz. otwarcia 12.00 – 16.00

Do dyspozycji młodzieży  sala klubowa , bilard, piłkarzyki, komputery, gry planszowe. Ciekawe zajęcia na miejscu i w plenerze – rysunek i szkic krajobrazowy, turniej bilardowy, turniej w ping pong wyjścia na plażę ,  wyjścia na kręgle , do kina, na rowerki wodne, spływ kajakowy, painball, zajęcia plastyczne, nauka gry w brydża.

PODWÓRKOWA LIGA BOCCIA

Zapraszamy do wspólnej gry w boccię – integracyjną grę dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności. W każdą środę wakacji rozgrywki odbywają się na Plaży Miejskiej w Giżycku w godz. 11.00- 13.00 . Dla wytrwałych turniej z nagrodami i pucharami.  Boccia prowadzona jest przez wolontariuszy Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku.

 

 

Jesteś tutaj: