Subskrybuj
Zapraszamy do skorzystania z naszego newslletera.
captcha 
Będziemy powiadamiać Ciebie o nowościach na stronie.

Rady Seniorów - zaproszenie na seminarium 24.04.2017

W realizowanym przez Federację Organizacji Społecznych  projekcie „Rady Seniorów na Warmii i Mazurach” współfinansowanym ze środków Ministra Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 zapraszamy przedstawicieli organizacji, nieformalnych grup seniorskich i samorządów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką budowania aktywności osób starszych, a zwłaszcza tworzeniem i funkcjonowaniem rad seniorów, na seminarium pt. „Rady seniorów – wzmocnienie partycypacji osób starszych”.

Podczas seminarium poruszone zostaną tematy związane z uwarunkowaniami tworzenia rad seniorów, korzyściami wynikającymi z ich tworzenia oraz metody zaangażowania w życie publiczne osób starszych. Podczas każdego z seminarium zaplanowane zostało wystąpienie przedstawicieli rad seniorów funkcjonujących na terenie naszego województwa.

Seminarium odbędzie się  w Giżycku 24.04.2017 godz.10:00 – 12:30 - Gmina Giżycko ul. Mickiewicza 33.

 

PROGRAM SEMINARIUM

1. Uwarunkowania tworzenia rad seniorów

2. Dobre praktyki

3. Korzyści wynikające z utworzenia rad seniorów

4. Metody zaangażowania w życie publiczne osób starszych

5. Wystąpienie przedstawiciela rady seniorów funkcjonującej na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

6. Dyskusja

Szczegółowe informacje na temat udziału w seminarium można uzyskać u Magdaleny Chojnackiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Natalii Preilowskiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – koordynatorek projektu, pisząc na podane wyżej adresy mailowe lub pod numerem tel. 89 523 60 92.

Formularz zgłoszeniowy dostępny też jest u dyrektora Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku Ewy Ostrowskiej tel. 87 429 13 36.

Jesteś tutaj: